Гимназия Футбол

Резултати от гимназията по футбол: 6-та седмица

Всички резултати от цялата област.

Дони Бъкнър от Чикаго Ричардс (4) пуска топката срещу Дайет.

Дони Бъкнър от Чикаго Ричардс (4) пуска топката срещу Дайет.

Кирстен Стикни/За Sun-Times

Моля, изпращайте допълнения или корекции на preps@suntimes.com.

четвъртък, 30 септември

ГОЛЕМИТЕ ЕЗЕРА

Comer 34, Ag. Наука 0

HEARTLAND

Норт Лондейл 8, Кенеди 0

ВЕТРОВИТ ГРАД

Матер 7, Съливан 6

Езерната улица

Боуен 2, Бътлър 0 (загуба)

South Shore 2, Fenger 0 (загуба)

МЕДИСЪН СТРИЙТ

Senn 24, Foreman 6

MICHIGAN AVENUE

Дайет 30, Чикаго Ричардс 6

ДЪРЖАВНА УЛИЦА

Кран 28, UIC Prep 14

CCL-ESCC ЗЕЛЕН

Бенет 20, Нотр Дам 17

тифани ван дайк чикаго

петък, 1 октомври

ЗЕМЯТА НА ЛИНКОЛН

Тафт 15, платно 12

ДЪРЖАВА ПРЕРИЯ

Пейтън 3, Рейби 0

ЧЕРВЕНА ПТИЦА

Хъбард 28, Кюри 7

Симеон 42, Перспективи 6

ВЕТРОВИТ ГРАД

Амундсен 42, Фон Щойбен 14

ЧИКАГО АВЕНЮ

Кели 54, Гейдж Парк 6

Езерната улица

Корлис 42, Лонгууд 0

МЕДИСЪН СТРИЙТ

Pritzker 28, Chicago Academy 16

CCL-ESCC СИН

Брат Райс 43, Маунт Кармел 36

CCL-ESCC ЗЕЛЕН

Св. Рита 42, Назарет 39

CCL-ESCC ПОРТОКАЛ

Joliet Catholic 41, St. Laurence 7

Монтини 28, Провидение 3

CCL-ESCC ЛИЛАВО

Свети Виатор 28, Мариан католическа 14

CCL-ESCC ЧЕРВЕНО

Marian Central 29, Leo 0

CCL-ESCC БЯЛ

Фенуик 35, Мармион 28

Св. Ignatius 45, De La Salle 7

ЦЕНТРАЛНО ПРЕДГРАДСТВО СЕВЕР

Deerfield 35, Highland Park 6

Найлс Норт 62, Мейн Изток 0

Върнън Хилс 40, Мейн Уест 0

ЦЕНТРАЛНО ПРЕГРАДСТВО ЮГ

Еванстън 49, Найлс Уест 0

Мейн Юг 32, Гленбрук Юг 17

New Trier 63, Glenbrook North 7

ДУКАНЕ

Batavia 41, Wheaton-Warrenville South 20

Сейнт Чарлз Изток 28, Женева 20

Сейнт Чарлз Норт 31, Лейк Парк 22

Уитън Норт 21, Гленбард Норт 20

ДОЛИНА ДУПАЖ

Naperville North 38, Naperville Central 27

Долината Неукуа 31, долината Метеа 0

Waubonsie Valley 17, DeKalb 10

ДОЛИНА НА ЛИСИЦА

Кери-Гроув 44, Хънтли 13

Crystal Lake Central 42, Crystal Lake South 37

Хемпшир 43, Прери Ридж 42

Джейкъбс 54, Бърлингтън Сентрал 14

Макхенри 49, Дънди-Краун 13

ЦЕНТРАЛНА ОСМИЦА НА ИЛИНОИС

Coal City 42, Manteno 14

Lisle 7, Herscher 0

Peotone 26, Streator 20 (OT)

Уилмингтън 21, Рийд-Къстър 14

KISHWAUKEE I-8 BLUE

Джонсбърг 35, Сандвич 0

Плано 2, Харвард 0 (загуба)

Рошел 41, Маренго 32

KISHWAUKEE I-8 БЯЛ

LaSalle-Перу 49, Woodstock North 7

Морис 49, Кейнланд 35

Уудсток 24, Отава 20

МЕТРО ПЪРБЪРБАН СИН

Bishop McNamara 2, Aurora Central 0 (отпадане)

Elmwood Park 24, Ridgewood 16

който играе почти на Коледа

IC Catholic 29, Wheaton Academy 16

МЕТРО ПРЕГРАДИЯ ЧЕРВЕНО

Ривърсайд-Брукфийлд 51, Уестмонт 0

St. Edward 34, Chicago Christian 14

Свети Франциск 49, Аврора Кристиан 27

СРЕДНОПРЕДГРАДСКИ ИЗТОК

Бъфало Гроув 49, Елк Гроув 6

Хърси 50, Ролинг Медоус 14

Проспект 50, Уилинг 6

СРЕДНО ПРЕДГРАДСКИ ЗАПАД

Конант 39, Палатин 32

Hoffman Estates 48, Foreign 31

СЕВЕРНО ПРЕДГРАДИЕ

Lake Forest 56, Libertyville 19

Цюрихското езеро 30, Мюнделин 7

Стивънсън 56, Зион-Бентън 12

Уорън 75, Уокиган 0

ОКРЪГ НА СЕВЕРНО ЛЕЙК

Антиохия 44, Грант 0

Grayslake Central 59, Round Lake 28

Грейслейк Норт 31, Северен Чикаго 6

Wauconda 29, Lakes 13

ЮЖНО ПРЕДГРАДИЕ СИНЬО

Лемонт 61, Бремен 22

TF North 2, Hillcrest 0 (загуба)

TF South 33, Oak Forest 16

ЮЖНО ПРЕДГРАДИЕ ЧЕРВЕНО

Арго 52, Реавис 33

Ричардс 14, Айзенхауер 3

Шепърд 21, Евъргрийн Парк 10

ЮЖНА СТРАНА

Крит-Мони 76, Торнридж 0

ihsa график за футболни плейофи за 2018 г

ЮГОЗАПАДНА ПРЕРИЯ ИЗТОК

Джолиет Уест 33, Ромеовил 14

ЮГОЗАПАДНА ПРЕЙИЯ ЗАПАД

Minooka 33, Oswego East 10

Oswego 24, Plainfield North 17 (2OT)

Йорквил 14, Западна Аврора 13

ЮГОЗАПАДНО ПРЕДГРАДСКО СИНЬО

Bolingbrook 20, Homewood-Flossmoor 6

Sandburg 30, Lincoln-Way East 27

ЮГОЗАПАДНО ПРЕДГРАДИЕ ЧЕРВЕНО

Андрю 36, Стаг 6

Bradley-Bourbonnais 40, Lincoln-Way Central 21

ОСМЪТ НА ЩАТА

Елгин 61, Фентън 7

Glenbard East 49, West Chicago 0

Glenbard South 41, East Aurora 6

Ларкин 28, Бартлет 21

South Elgin 57, Streamwood 8

ДОЛИНА VERMILION СЕВЕР

Клифтън Сентрал 40, Дуайт 6

Momence 46, Iroquois West 20

Сенека 2, Вацека 0 (загуба)

ЗЛАТО ЗАПАДНО ПРЕДГРАДИЕ

Downers Grove South 14, Hinsdale South 7

Leyden 40, Proviso East 14

Willowbrook 47, Addison Trail 7

ЗАПАДНО ПРЕДГРАДИЕ СРЕБРИЛО

Hinsdale Central 30, Downers Grove North 20

НЕКОНФЕРЕНЦИЯ

Lena-Winslow 38, DePaul Prep 27

Lockport 21, Lincoln-Way West 13

Oak Lawn 27, Tinley Park 26

Oak Park-River Forest 41, Morton 7

Отава Маркет 21, Лерой 6

Пеория Ричуудс 2, Торнтън 0 (загуба)

Ричмънд-Бъртън 42, Явор 20

Сенека 50, Клинтън 10

събота, 2 октомври

ГОЛЕМИ РАМЕНИ

Брукс 47, Линдблом 0

Хайд Парк 34, Дънбар 0

UP-Bronzeville 34, King 32

ГОЛЕМИТЕ ЕЗЕРА

Catalyst-Мария 2, Джонсън 0 (загубен)

Гуд 40, Боган 6

HEARTLAND

Раунер 33, Просер 14

Щайнмец 20, Шпеер 4

ЗЕМЯТА НА ЛИНКОЛН

закрепване на котва и пирекс

Филипс 38, Йънг 6

Уестингхаус 20, Линкълн Парк 12

ДЪРЖАВА ПРЕРИЯ

Булс Подготовка 60, Задна част на ярда 0

Кларк 54, Ор 0

ЧЕРВЕНА ПТИЦА

Kenwood 21, Morgan Park 8

ВТОРИ ГРАД

Карвър 45, Харлан 0

Юлиан 2, Солорио 0 (загуба)

Професионален 32, Вашингтон 0

ВЕТРОВИТ ГРАД

Шурц 30, Изглед към езерото 6

ЧИКАГО АВЕНЮ

Колинс 2, Хуарес 0 (загуба)

Little Village 28, Tilden 6

МЕДИСЪН СТРИЙТ

Рузвелт 44, морски пехотинец 24

MICHIGAN AVENUE

Chicago Military 6, DuSable 0

Englewood STEM 8, Woodlawn 6

ДЪРЖАВНА УЛИЦА

Клементе 2, Маршал 0 (загуба)

Финикс 24, Роу-Кларк 22

CCL-ESCC СИН

Лойола 33, Марист 21

CCL-ESCC ЛИЛАВО

Свети Патрик 41, Кармел 21

НЕЗАВИСИМ

Hope Academy 62, Walther Christian 0

СРЕДНО ПРЕДГРАДСКИ ЗАПАД

Барингтън 28, Шаумбург 12

ЮЖНА СТРАНА

Kankakee 2, Rich Township 0 (загубен)

Thornwood 38, Bloom 24

ЮГОЗАПАДНА ПРЕРИЯ ИЗТОК

Plainfield Central 17, Plainfield East 6

Плейнфийлд Юг 48, Джолиет Сентрал 6

ЗАПАДНО ПРЕДГРАДИЕ СРЕБРИЛО

Лионс 56, Провизо Запад 0

Йорк 12, Гленбард Уест 10

НЕКОНФЕРЕНЦИЯ

Христос Кралят 2, Детройт Лойола, Мичиган. 0 (загуба)