Роджър Федерер шокиран от 20-годишния Стефанос Циципас на Australian Open

Офертата на Федерер за трети пореден шампионат в Мелбърн Парк приключи в неделя.

Рафаел Надал побеждава Доминик Тийм за 12-та титла на Откритото първенство на Франция

Надал завърши силен, за да продължи своя несравним успех на Ролан Гарос.

Запознайте се с Коко Гауф, 15-годишният тенис феномен, който елиминира Винъс Уилямс от Уимбълдън

Следващата млада звезда на тениса се обяви пред света по голям начин на Уимбълдън.

Серена Уилямс отпада от Симона Халеп във финала на Уимбълдън, прекратявайки наддаването за 24-та титла от Големия шлем

Халеп победи Уилямс с 6-2, 6-2, за да спечели първата си титла в All England Club.

Новак Джокович успява да победи Роджър Федерер за титлата на Уимбълдън през 2019 г

Какъв мач между двама величия за всички времена.

Протичането на Коко Гауф на Уимбълдън завършва със загуба от Симона Халеп

15-годишният американски феномен падна в последователни сетове до бившия световен No1.

Година по-късно Откритото първенство на САЩ все още усеща отзвука от конфронтацията между Серена Уилямс и Карлос Рамос

Тази година реферът Карлос Рамос няма да ръководи мачове със Серина Уилямс или по-голямата й сестра Винъс.

Какво съперничество? Серена Уилямс постигна поредната си победа над Мария Шарапова в първия кръг на Откритото първенство на САЩ

В първия си мач на Откритото първенство на САЩ след загубата миналата година в хаотичен, противоречив финал, Уилямс удължи победната си серия срещу Шарапова до 19 мача.

Серина Уилямс достига полуфиналите на Откритото първенство на САЩ за 44 минути; No78 Григор Димитров отстранява Роджър Федерер

Роджър Федерер, който се справи с проблемите в горната част на гърба и шията, се отказа на четвъртфиналите с 3-6, 6-4, 3-6, 6-4, 6-2.

Бианка Андрееску побеждава Серина Уилямс във финала на US Open 2019

Андрееску се пребори с късния удар от Уилямс, за да спечели първия си шампионат на US Open.

Стабилният Рафаел Надал побеждава анимирания Ник Киргиос на Australian Open

Поставеният под номер 1 Надал направи крачка по-близо до рекордната 20-та титла от Големия шлем.

Рафаел Надал печели Откритото първенство на Франция, за да изравни Роджър Федерер с 20 големи титли

Надал доминира над най-високопоставения Новак Джокович за 13-ото си първенство на Ролан Гарос.

Бившата тенис звезда Джеймс Блейк все още е разтърсен от среща с ченге

Блейк, който е чернокож, е погрешно идентифициран като заподозрян в схема за измама с кредитни карти. Видеото показва как полицай от Ню Йорк под прикритие го хваща за ръката, хвърля го на тротоара с лицето надолу и му слага белезници.

Серина Уилямс губи в три сета в полуфинала на US Open

Виктория Азаренка, победителка с 1-6, 6-3, 6-3, ще играе на финала с Наоми Осака.

Доминик Тийм се завръща от 2 сета надолу, за да спечели Откритото първенство на САЩ

Тийм стана първият мъж от 71 години, който спечели финала, след като пропусна първите два сета.

Боб Брет, треньор на шампионите по тенис от Големия шлем, почина на 67 години

Играчите на Брет бяха шампионите от Големия шлем Борис Бекер, Горан Иванишевич и Марин Чилич.

Новак Джокович удържа победата на Aussie Open; Контузията спира Винъс Уилямс

Наоми Осака и Серина Уилямс напредват в големия турнир.

Серина Уилямс заслепява последната публика на Aussie Open за сега с изстрел без поглед

Състезанието ще бъде разрешено да продължи, но никой от феновете не може да присъства на мачове от събота поради ново блокиране на COVID-19.

3 американки достигат до четвъртфиналите на Australian Open

Джесика Пегула и Дженифър Брейди се присъединяват към Серина Уилямс в четвъртинките.

Победата на Серина Уилямс поставя мача срещу Наоми Осака на Australian Open

Осака, трикратен шампион от Големия шлем, ще пренесе серия от 19 победи в полуфиналите в четвъртък.